close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej
 • AKTUALNOŚCI

 • 5 października 2018

  Ambasada RP w Astanie informuje, że w dniach 21-22 listopada 2018 w Warszawie (Akademia Sztuki Wojennej, Rembertów) odbędzie się polska edycja wydarzenia NATO Science for Peace and Security (SPS) Day. Celem programu SPS jest wspieranie współpracy naukowej w dziedzinie szeroko pojętego bezpieczeństwa.

  Ambasada RP w Astanie informuje, że w dniach 21-22 listopada 2018 w Warszawie (Akademia Sztuki Wojennej, Rembertów) odbędzie się polska edycja wydarzenia NATO Science for Peace and Security (SPS) Day. Celem programu SPS jest wspieranie współpracy naukowej w dziedzinie szeroko pojętego bezpieczeństwa. SPS zapewnia finansowanie międzynarodowej współpracy naukowej realizowanej wspólnie przez instytucje naukowe z państw członkowskich i państw partnerskich NATO.

  Instytucją wiodącą przy realizacji NATO SPS Information Day w Polsce jest Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Akademia Sztuki Wojennej w Warszawie.

   

  Seminarium prowadzone będzie w j. angielskim. Niezbędna jest znajomość tego języka co najmniej na poziomie komunikacyjnym. Koszty przelotu oraz zakwaterowania pokrywają uczestnicy.

   

  Więcej informacji nt. NATO Science for Peace and Security (SPS) Day oraz możliwość rejestracji swojego udziału w wydarzeniu jest możliwa pod linkiem:

  https://www.nauka.gov.pl/en/nato-science-for-peace-and-security-sps-programme-information-day/

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: