close

  • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej
  • AKTUALNOŚCI

  • 19 września 2018

    Stowarzyszenie Sympatyków Szkoły Języka i Kultury Polskiej Uniwersytetu Śląskiego na zlecenie Kancelarii Senatu realizuje projekt „Praktyka czyni dydaktyka – wyjazdowe warsztaty polonistyczne” odbywający się w ramach zleconego zadania w zakresie opieki nad Polonią i Polakami za granicą w 2018 r.

    Szanowni Państwo,

    Stowarzyszenie Sympatyków Szkoły Języka i Kultury Polskiej Uniwersytetu Śląskiego na zlecenie Kancelarii Senatu realizuje projekt „Praktyka czyni dydaktyka – wyjazdowe warsztaty polonistyczne” odbywający się w ramach zleconego zadania w zakresie opieki nad Polonią i Polakami za granicą w 2018 r. Projekt realizowany jest w kilku krajach m.in. w Irlandii, Rosji, Mołdawii, Argentynie, Brazylii, Kazachstanie, Paragwaju, na Ukrainie i Białorusi.

     

    W Kazachstanie, w Karagandzie w terminie 7-18 października br. zostaną przeprowadzone warsztaty. Wykładowcy odbędą spotkania metodyczne z nauczycielami oraz przeprowadzą zajęcia z uczniami, studentami na Karagandyjskim Państwowym Uniwersytecie oraz z osobami polskiego pochodzenia związanymi z KOSP Polonia.

    Drukuj Drukuj Podziel się treścią: